Nagłe odejście męża z domu

Witam. Byliśmy razem 10 lat, z tego 4 lata małżeństwa (poznaliśmy się jak miałam 16 lat, więc dla mnie to tak jakbym z nim była od zawsze). Mamy dwoje dzieci i nagle poinformował mnie, że odchodzi. Poznał inną kobietę. Zdradził mnie. Powiedział mi, że zakończył tamten związek, ale nie chce dłużej być ze mną. Nie chce już mnie oszukiwać. Mówi, że zasługuje na kogoś lepszego. Ale ja chce być z nim. Czuję, że umieram. Życie straciło dla mnie sens. Co z dziećmi? Czuję, że sama nie dam sobie rady.

Witam. Mąż jest z Panią szczery. Jednak kiedy jedna osoba chce odejść z różnych powodów. Nie czuję, że dalej może iść wspólną drogą z drugą osobą. Należy pozwolić jej odejść. Natomiast wydaję się, że mąż nadal Panią szanuję. Dlatego warto z nim szczerze porozmawiać. Proszę powiedzieć co Pani czuję, należy wspomnieć o lęku przed pozostaniem samej. Proszę uzgodnić jakiej formy pomocy Pani oczekuję a jaką mąż może udzielić Pani. Jednak jeśli czuję się Pani na tyle źle, że potrzebuje Pani pomocy osoby trzeciej. Proponuje kontakt z psychologiem w celu zasięgnięcia wsparcia psychologicznego.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry, zachęcam do szczerej rozmowy z mężem. Warto na spokojnie zapytać go czy to jego ostateczna decyzja, być może wizyta u psychologa pracującego z parami okaże się pomocna. Jeżeli mąż nie wyrazi na to zgody zachęcam do indywidualnego kontaktu z psychologiem - psychoterapeutą. Pozdrawiam.