Jak radzić sobie z obecnością kochanki męża?

Jak żyć z kochanką męża w tle? Jedzie do pracy tylko dla niej.Mówi,że nasze małżeństwo już nie istnieje. Jak wyleczyć się z miłości. Ona nie decyduje się odejść ze względów finansowych,ma dzieci i zabawia się kosztem mojej rodziny.Mąż mówi, że to jego wielka miłość . Jak żyć.

Witam. Powinna się Pani zastanowić, czy chce Pani żyć w takiej atmosferze. Jeśli mąż wypowiada w Pani kierunku takie słowa, zdradza Panią czy chce Pani być z takim człowiekiem? Jeśli zdecyduje się Pani na rozstanie, może zwiększyć tym Pani swoje szczęście.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza