Depresja u córki po rozstaniu z partnerem

Moja córka od kilku miesiecy jest zalamana,nie układa sie jej w pracy,rozstała sie z chłopakiem.Ma 30 lat i jest sama.Sytuacja finansowa u nas też się pogorszyła i nie mozemy jej za wiele pomóc.Ma brata ,któremu powodzi się bardzo dobrze.Sama mówi ,ze jest szmatą bezwartościowym czlowiekiem.Mieszka 300km od nas.Nie chce z nami rozmawiac przez telefon nie chce takze zeby do niej Przyjezdżać.Co mamy robić jechać czy nie .Prosze o radę.

Dzień dobry,

Mogą Państwo namawiać córkę na skorzystanie z profesjonalnej pomocy - u psychologa, psychoterapeuty.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza