Nasilający się ból zębów i depresja

szukam pomocy od 7 lat mam ból zębów stomatolodzy usuneli mi juz pare zębow ale nic sie nie zmieniło i mam proteze ale gdy ją zakladam ból sie nasila do tego odczuwam nie smak w buzi ból wprowadził mnie w depresje lekarze przepisywali rożne leki ale żaden nie pomógł

Najprawdopodobniej bóle są spowodowane tzw. punktami spustowymi. Zwykle powodem schorzenia jest wada postawy, asymetria czaszki, zaburzenia czynnościowe układu szczęk, mięśni i stawów w rejonie głowy i szyi, niestabilny zespół stawu krzyżowo-biodrowego i towarzyszące im poważne zaburzenia biochemii organizmu. Potrzebne jest dokładne badanie...

Spotkałam się w swojej praktyce z dwoma przypadkami nawracającego , silnego bólu zębów bez "zębowej" przyczyny. Oczywiście usuwanie kolejnych zębów nie rozwiązuje sprawy ( jedna z pacjentek straciła również kilka zębów).
W obu przypadkach pomogło leczenie psychiatryczne i psychoterapia.