Nawracające infekcje u 21-miesięcznego dziecka

Witam, mam ogromny problem z córeczką - ma 21 miesięcy i wieczne infekcje. Często katar najpierw przeźroczysty (2-3dni) później zielony, ciągły kaszel jak wstaje rano najbardziej i przy wysiłku no i najgorsze co 2-3 miesiące ropiejące oczy, podkrążone zresztą jak nie to to bardzo często łzawią, a podkrążone są cały czas nie wiem już do kogo zgłosić się po pomoc. Mamy wszystkie badania tzn tak myślę alergie, pasożyty, morfologia. Córeczka chodzi do żłobka.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do z dzieckiem do lekarza pediatry, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie postępowanie.