Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 1 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nawrót trądziku po kuracji

Witam serdecznie. Jestem niemalże 6 tyg po skończeniu kuracji aknenorminem przyjąłem ponad 135 mg/ kg masy ciała. Po 1,5 tyg od odstawieniu leku trądzik powraca nie wiem co się dzieje ,ale codziennie jest go więcej małe krosteczki bolące, które są na całej twarzy :( Co mam robić bo to dziwne że po tak krótkim czasie jest nawrót trądziku. Gdzieś wyczytałem opinie , że skóra po aknenorminie niby po jakimś czasie się unormuje, czy to prawda? bo jakoś mi to nie wygląda na to by się unormowała.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Łysienie a krążenie

Przeprowadzone badania wykazały, iż zaburzenia krążenia mogą mieć związek z wystąpieniem łysienia. Dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn, specjalista wenerologii i dermatologii, opowiada o tej przypadłości, poruszając także temat choroby Reynoldsa.

Witam, Nawrót zmian po tej kuracji jest możliwy, ale istotnie jest na to za wcześnie. Z opisu nie jestem w stanie postawić diagnozy. Proszę o zdjęcie na http://www.medevac.net.pl/zadaj-pytanie/ Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy