Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 4 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nawrót trądziku po kuracji

Witam serdecznie. Jestem niemalże 6 tyg po skończeniu kuracji aknenorminem przyjąłem ponad 135 mg/ kg masy ciała. Po 1,5 tyg od odstawieniu leku trądzik powraca nie wiem co się dzieje ,ale codziennie jest go więcej małe krosteczki bolące, które są na całej twarzy :( Co mam robić bo to dziwne że po tak krótkim czasie jest nawrót trądziku. Gdzieś wyczytałem opinie , że skóra po aknenorminie niby po jakimś czasie się unormuje, czy to prawda? bo jakoś mi to nie wygląda na to by się unormowała.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam, Nawrót zmian po tej kuracji jest możliwy, ale istotnie jest na to za wcześnie. Z opisu nie jestem w stanie postawić diagnozy. Proszę o zdjęcie na http://www.medevac.net.pl/zadaj-pytanie/ Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy