Nerwica natręctw u 8-letniego syna

Witam, syn8 lat cierpi na nerwice natrectw/uderzanie w przedmioty łokciem/.Po pierwszej wizycie psychiatry mial zrobic rekord , coraz mniej uderzen.Od tego czasu stuka coraz wiecej,nie tylko w domu, w samochodzie ,restauracji ,w szkole ,stalo sie to bardzo uciazliwe dla niego, płacze ze chce z tym skonczyc i nie da sie wytrzymac.Prosze o pomoc, skierowanie do dpowiedniej osoby Aneta

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do psychologa mającego wykształcenie i doświadczenie w pracy z dziećmi, a także psychiatry dziecięcego.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza