Niegojące się rany na rękach

Witam, mój problem wygląda następująco. Od jakiegoś czasu pojawiają mi się przeważnie na rękach rany, które ciężko się goją. Na początku zaczyna się czerwoną plamką, która wypełnia się ropą do momentu, kiedy nie pęknie lub nie wycisnę. No i do tego momentu byłoby to może normalne, podobnie jak trądzik, ale tu po ustąpieniu ropy zaczyna się problem. To miejsce nie goi się, robi się strup i tak zostaje.

Witam! tego typu zmiany bezwzględnie wymagają przeprowadzenia bezpośredniego badania dermatologicznego. Mogą być bowiem związane z chorobami tkanki łącznej, zakażeniami wirusowymi czy reakcją alergiczną.

Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Następnie proszęudać się do lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej,Zmiany zostaną obejrzane, i zostanie dobrana kuracja lekowa i zabiegowa