Niepełne wypróżnienie u 20-latka

Witam. Od jakiegoś czasu miewam problemy z wypróżnianiem. Częstotliwość jest rożna czasem codziennie czasem co nawet 3 dni. Nic mnie przy tym nie boli ani nie przeszkadza mi nic przy tym ale zwykle nie do końca się wypróżniam. Prbóbowalem Enemy ale nie pomoglo na długo i przy stosunku z partnerem doszło do niemiłej niespodzianki. Cy można coś z tym zrobić, żeby poprawić to i żeby pozbyć się resztek z jelit?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.