Wzdęcia po posiłku u 21-latka

Wzdęcia pojawiają się po jakimś czasie po posiłku. Występują po większości produktach niewzdymających. Nie spożywałem produktów mlecznych ale bez efektów. Żadnych innych objawów nie mam, brzuch nawet przy uciskaniu nie boli. W sytuacjach stresowych wzdęcia nie nasilają się. Ostatnio nawet po dłuższym leżeniu nie mogę pozbyć się nadmiaru gazów. Mam wrażenie, że część po prostu zostaje. Objawy zaczęły się ok. rok temu. siedzący tryb życia, pływam 1 w tygodniu. Wypróżniam się co ok.2 dni.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.