Niepokojące wyniki badania krwi a ból pleców

Witam.Zaniepokoiło mnie w moim wyniku: pH6,5 leukocyty 25 ul erytrocyty 25 ul Czy to cos groznego??Pragnę dodać ,że od pewnego czasu mam bol lewej strony pleców. Boje ze moze to być cos zlego?
ponad rok temu

Witam serdecznie. Trudno zinterpretować podane wyniki, ponieważ nie podaje Pan/Pani czego dotyczą. Domyślam się że chodzi o analizę moczu? Takie nieprawidłowości mogą towarzyszyć kamicy lub infekcji układu moczowego. Proszę udać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej w celu pogłębienia diagnostyki.