Nieprzyjemny zapach rany

witam mam pytanie ???? roszarpalem se renke metalowym prentem i pojechalem do szpitala na zaszycie tej renki... po 6 tygodniach juz leczenia renka sie zagoila ale dziwnie pachnie nie wiem jak okreslic ten zapach ale co to moze byc....

Trudno mi określić bez bezpośredniego badania. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem. Prawidłowa blizna bez stanu zapalnego w skórze i tkance podskórnej raczej nie świadczą, że ten nieprzyjemny zapach jest patologią. Musi Pana bezpośrednio skonsultować lekarz.