Nieprzyjemny zapach skóry

Witam! Otóż dzieje sie dziwna rzecz z moją skórą, zauważyłam jakieś 3 miesiące temu, że gdy się podrapię czasami moja skóra wydziela dziwny zapach, nie jest to nieprzyjemny zapach, a raczej pachnie to skórką pomarańczy pomieszaną z ziołami... nie czuję tego zapachu cały czas a tylko czasami. Niepokoję sie bo może to być objaw jakiejś chorobym, niestety nic nie znalazłam na ten temat z internecie. Z góry dziękuję za pomoc! :)

Jeśli cokolwiek Panią niepokoi to proszę udać się do dermatologa na konsultacje, ale przed tym proszę przeanalizować czy nie używa Pani perfum, środków piorących, balsamów o tej nucie zapachowej, leków.