Nieregularny rytm nadkomorowy w EKG

Witam , lekarz medycyny pracy skierował mnie na badania ekg:wyniki wyszły : 116 nieregularny rytm nadkomorowy, rytm RP jest nieregularny,rytm PP jest nieregularny 420 normogram, 505 umiarkowane obnizenie ST. Cos z nimi jest nie tak ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest ocena zapisu ekg. proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego. po badaniu będzie mozna określic odpowiednie dalsze postępwoanie.