Nietrzymanie moczu i wynik rezonans magnetyczny kręgosłupa

Czy możlwe jest moje nietrzymanie moczu kiedy rezonans wykazuje na poziomie L5-S1 szerokopodstawną wypuklinę krążka nerwowego uciskająca na worek oponowy korzenie nerwowe i ucisk na nerwy rdzeniowe na poziomie L4i L5 szerokopodstawna wypuklina jak wyżej uciskająca na worek oponowy i korzenie nerwowe na poziomach L3 i L4a także L2i L3 i rownież L1 i L2 wypukliny krążkow międzykręgowych uciskające na worek oponowy i korzenie nerwowe

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze tak. proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa / neurochirurga