Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 0 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niewielkie podłużne wgłębienia na piersi a rozstępy

Witam. Na lewej piersi, nieco większej od prawej zauważyłam coś w rodzaju rozstępów. Rok temu schudłam 10 kg., biust nieco opadł.Dopiero pod odpowiednim kątem to zauważyłam niedawno. Na górze pierś opadająca ma niewielkie, podłużne, raczej płytkie wgłebiebienia. Inne niż rozstepy na udach. Nie są one ani białe, ani czerwone, są raczej w kolorze skóry. W biustonoszu , kiedy są uniesione ich nie widać, a skóra jest napięta. To rozstępy czy coś innego? Jak z tym walczyć? Dziękuję
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Z samego opisu trudno jest ocenić. Jest duże prawdopodobieństwo, że są to rozstępy. Może Pani stosować preparaty na rozstępy dla kobiet w ciąży np.Mustela - krem i oliwka. Może Pani też udać się do gabinetu medycyny estetycznej celem diagnozy i dobrania zabiegów mających na celu pobudzenie krążenia i przebudowy skóry.

0

Dzień dobry, Owszem, możliwe jest, że są to rozstępy. Natomiast, aby postawić diagnozę i wdrożyć ewentualne zabiegi, niezbędna jest konsultacja w klinice medycyny estetycznej. Specjalista po obejrzeniu zmian zleci stosowną pielęgnację domową oraz zabiegi redukujące Pani problem. Pozdrawiam

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0

Przez monitor nie widzę Pani piersi , na jakiej podstawie można cokolwiek coś powiedzieć? Prosze udać się do ginekologa na konsultację.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety