Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nowy partner a alkohol

spotykam sie z partnerem dwa lata,wie ze mam uraz do alkoholu mimo terpaii :(moj maz bil mnie 6 lat po wypiciu)mimo to moj partner nie powstrzyma sie od napicia piwa jak jestem u niego.ja to rozumiem ze ma mnie zupelnie gdzies i mu nie zalerzy na mnie ,czy moge na to przymknac oko??czy martwic sie ze mnie nie kocha
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Co to jest atrakcyjność?

Dzień dobry,

Być może warto ponownie skorzystać z psychoterapii - żeby umiała Pani budować takie związki, które Panią satysfakcjonują i w których jest Pani ważna dla swojego partnera.

0

"ja to rozumiem ze ma mnie zupelnie gdzies i mu nie zależy na mnie ,czy moge na to przymknac oko??czy martwic sie ze mnie nie kocha?" - to cytat z Pani wypowiedzi. Zadam tylko jedno pytanie, które mam nadzieję, że sobie Pani przeanalizuje: po co, dlaczego i dla jakich celów chce być Pani z kimś kto "ma Panią gdzieś i komu na Pani nie zależy"? Związek dwóch osób polega na zaufaniu, bezpieczeństwie, wzajemnym szacunku i dbaniu o siebie - jak rozumiem nie ma Pani tego w swoim związku. Raczej nie alkohol jest tu problemem pierwotnym (choć zapewne jakimś jest), lecz Pani szacunek dla samej siebie i motywacja do bycia z kimś, komu nie zależy. Pytam: po co, skoro można być w bardzo wartościowym związku z osobą, która na prawdę jest zaangażowana. Polecam nie martwić się,że "Pani nie kocha", lecz przemyśleć inne rozwiązania tej sytuacji. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy