Nudności i spuchnięta szyja

Od paru dni ciągle mi niedobrze i mam spuchnięte szyję, biorę loraradyne, ale pomaga tylko trochę, wcześniej pomagał. Do tego szczękościsk, wali serce cały czas. Mam problem od zbyt ostrego światła też wali serce, jak jest duszno, święci na mnie slonce. synchronizuje się też do dźwięków. ostre kolory i co chwila derealizacja. Teraz jak jest gorąco bardzo się pogarsza. Szyja nie puchla wcześniej jak jadłam naturalne rzeczy, ale najgorzej jest po zwykłej wodzie - ból brzucha i wszystko podchodzi.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to migrena z aurą, wskazana konsultacja neurologiczna oraz kontrolne tsh, morfologia.
Pozdrawiam