Nurtuje mnie pewien problem

Dzień dobry! Od tygodnia nurtuje mnie pewien problem. Otóż jakieś 7-8dni temu zauważyłem krostę na swoim członku (na zewnętrznej stronie napletka), zdrapałem ja, a ta znikła po 2 dniach, ale za to (nie wiem, czy to ma jakiś związek) pojawiło się zaczerwienienie woskol ujścia cewki moczowej (zrobiła się taka czerwona, lekko nabrzmiała obwódka). Nie boli przy dotyku (czasami lekko szczypie, ale przez krotki czas) i nie przeszkadza mi to w oddawaniu moczu ani przy stosunku... Od 2 miesięcy stosuje silny lek- A*** (może ten problem spowodowany jest tym lekiem?). Niepokoi mnie to zaczerwienienie... Serdecznie proszę o odpowiedź, z góry dziękuję.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Trudno odpowiedzieć na Pana pytanie. Zmiany mogą być wynikiem infekcji wirusowej, grzybiczej lub bakteryjnej. Czy występują jakieś objawy niepożądane u Pana Partnerki? Raczej nie jest to związane ze stosowanym leczeniem, jednak lek mógł nieco osłabić organizm i ułatwić wniknięcie drobnoustroju. Najlepiej, jeżeli zmiana nie ustąpi lub pojawia się inne objawy, udać się do dermatologa i zastosować leczenie.

Pozdrawiam.