O czym może świadczyć taka reakcja organizmu?

Dziecko przyjęło pierwsza dawke rybomunylu w XII 2015(wtedy 2 lata)i od razu było mocno przeziębione. kolejne dawki z cyklu były bez objawów.po półrocznej przerwie zaczęłam podawanie 2 cyklu. przyjął 1 dawke a przy 2 po 4 godzinach od podania pojawił sie stan podgoraczkowy a po 2 dniach katar.nie dostał przez kolejne 3 dni. 2 cykl przerwany przy 2 dawce. o czym moze swiadczyc taka reakcja organizmu? czy wznowic podawanie? terminy w cyklu nie były scisle przestrzegane bo np był chory.

to przypadkowe nałożenie infekcji na podawanie leku pewnie ....tak wygląda. ten lek można stosować nawet w trakcie infekcji ...