Reakcja organizmu na szczepionkę

mój 3 letni syn bierze ismigen. Pod koniec brania 1.dawki miał zatkany nos, nie mógł w ogóle przez niego oddychać, robiłam inhalacje i nic nie spływało, z dnia na dzień nos się udrożnił. Po 20 dniach przerwy bierze kolejną dawkę ismigenu. po 1 tabletce dostał gorączki, bez dodatkowych objawów. Dostał 2. tabletkę i gorączka nadal jest. Czy to jest reakcja organizmu na szczepionkę?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.