O czym świadczy dodatni CMV w ciąży?
Wczoraj odebrałam wyniki na toksoplazmowe. Jestem w 10 tc. Wynik IgG wyszedł dodatni bo aż 103,30 a wyniku IgM jeszcze nie mam bo został wysłany do Warszawy. Ale wiem ze te jest dodatni. Czy to oznacze ze moje dziecko jest chore? Cos się moze jemu stać? Musze czekac do poniedzialku, ale chyba oszaleje!!!

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Dodatni IgG może świadczyć o dawniejszym zakażeniu Ew można oznaczyć awidnosc aby poznać "wiek" przeciwciał. Proponuje udac się do lekarza zlecającego powyzsze badania