O czym świadczy wynik badania w kierunku różyczki w ciąży?

Witam, jestem w ciąży i miałam robione badania na różyczkę (niestety nie miałam zrobionych tych badań przed ciążą) niepokoi mnie wynik ponieważ IgG wynosi 5,0 IU/ml przy normach podanych obok niereaktywny <10 ; reaktywny > 10. Czytałam, że taka wartość oznacza wynik wątpliwy jednak lekarz nie zalecił mi powtórzenie badania (mam wynik tylko na IgG). Co o tym sądzić?

Lek. Tomasz Budlewski

Swiadczy to o braku kontaktujcie danym dtobnoustrojem w przeszłości proponuje
Oznaczyć poziom w IgM