Obecność przeciwciał przeciwko toksoplazmozie w 8 tygodniu ciąży

Witam .Mam pytanie jestem w 8 tygodniu ciąży i wyszedł mi wynik toksoplazmozy 0,15 igG + Prosiła bym o opinie na ten temat czy to grożne w tym stanie .Dziękuję

Bez podania norm laboratorium w którym było robione badanie, nie da się odpowiedzieć. Co to w ogóle znaczy 0,15 igG +? Wykonuje się miano dwóch immunoglobulin przeciw toxoplazmozie: IgG oraz IgM.