Obecność zmiany skórnej a konieczność jej usunięcia

Od ponad 5 lat mam zmianę na skórze,która rośnie i nikt nie potrafi mi odpowiedzieć co to jest ani podjąć się wycięcia.Podaję opis usg i proszę o sugestię co do charakteru narośli.Badana zmiana widoczna jest w skórze właściwej,ma wyraźną torebkę i budowę lito-płynową.Wymiary3,76cm. na 2,16cm.".Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Z opisu zmiany nie wynika by miała ona cechy złośliwości, jednak nie potrafię odpowiedzieć jakiego rodzaju to zmiana. Sugeruję kontakt z chirurgiem, dla którego usuniecie takiej zmiany skórnej nie jest trudnym i skomplikowanym zabiegiem.