Objawy Candida Glabrata od trzech miesięcy

Wymaz z jez. i gardla pokazal C.GLABRATA-dosc liczne.objawy mam juz 3 m-ce(nalot na jezyku,met.smak,swedz.i ranki ok.int. i dbytu.wzdecia).dostalam orungal na 3 tyg(W).nic sie nie poprawia.jeszcze w kacikach ust popekalo.Lykam lacidofil i multilac.nie jestem na nic chora.hiv- ujemny.w grudniu bralam przez 3 tyg. anty. (ospen i augumentin) na zatoki oraz nasonex przez m-c.do tego w styczniu przez m-c stos.czopki i masc z ant. i ster. na szcz.odb.Co robic dalej?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.