Obniżenie poziomu TSH w 5. tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 5 tygodniu ciąży i przyjmuję letrox 150. W dzisiejszych badaniach poziom tsh wynosił 0,047, natomiast tydzień temu wynik wynosił 1,0. Pozostałe hormony tarczycy są w normie. W sobotę mam wizytę u lekarza, jednak obniżenie poziomu tsh bardzo mnie martwi, czy takie obniżenie w ciągu tygodnia zagraża ciąży?

Inną sprawą jest konieczność zwiększenia dawki leku o 30-50% w stosunku do dawki przed ciążą, ale skoro jest Pani pod opieką ginekologa to mniemam, że zostało to już dokonane.