Odstająca kość a nowotwór kolana

Witam mam syna 15 lat wczoraj jadac rowerem w kolanie lewym wyczół odstajaca kosc,wyladowalismy wieczorem w konstancinie...lekarz stwierdził(wyrosl chrzestno kostna) Pan Doktor na dyrzuze wystraszył nas ,że to moze byc rodzaj nowotworu Pomózcie.

Renata GrzechociĹska

Dziecko w takim przypadku wymaga dokładnej diagnostyki. Proponuję ponowną wizytę u ortopedy.