Opóźnienie miesiączki, bolesność podbrzusza a ryzyko wystąpienia ciąży

Ostatni stosunek miałam 19 stycznia. Misiączka była 24 stycznia a kolejna 22 lutego. Okresy były bolesne tak ja zawsze. Ta druga była w 29 dniu cyklu a zazwyczaj mój cykl trwa ponad 30 dni. Teraz jestem w 37 dniu cyklu a okresu jeszcze nie dostałam. Kilka dni temu pojawiły się lekkie bóle w miednicy, które mam zawsze podczas okresy i pojawiają się ok. tydzień przed. Tydzień temu robiłam dwa testy ciążowe, koło południa, i oba wyszły negatywnie. Czy jest ryzyko ciąży? Martwi mnie to spóźnienie.

Piotr Pilarski

Jeśli podczas ostatniego cyklu nie było stosunku płciowego to nie ma możliwości. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.