Opuchlizna i bolesność kostki po stłuczeniu

Witam. Mam problem z kostka. Na meczu dostalem korkami i od razu zaczela bolec . Przylazylem lod , probowalem biegac ale nie dalo rady i coshamowalo moje ruchy. Byla spuchnieta kostka. myslalem ze to nc powaznego bo po 3 dniach moglem chodzic i nic nie bolalo to poszedlem grac i znow zaczelo bolec i to jeszze gorzej . Potem troszke przeszlo i po paru dniach znow poszedlem grac i do teraz boli. To trwa juz 2 tyg. Bylem u lekarza i przepisal mi fastum, mowiac ze to tylko stluczenie bez USG.

Dzień dobry,

Zalecam skorzystać z prostych zabiegów fizjoterapeutycznych jak np magnetoterapii, krioterapii, elektroterapii, kinesiotapingu (aplikacji limfatycznych) + maści przeciwbólowe oraz zawierających heparynę, arnikę. Ograniczy to dolegliwości bólowe oraz usprawni staw. W momencie, gdy nie zauważy Pan poprawy proszę wykonać badanie USG w celu wykluczenia złamania.

Pozdrawiam serdecznie.