Orgazm z wytryskiem u 41-latki

witam...wiem ze moje pytanie moze wydac sie smieszne ale mi juz nie jest do smiechu....prawie kazda kobieta marzy o orgazmie z wytryskiem...tez o niego walczylam....teraz to ja juz nie wiem czy sie cieszyc czy plakac....mam go od trzech dni z mniejszym i wiekszym natezeniem ale nie zanosi sie zeby ustal...co jam terza zrobic?juz przestalo byc przyjemnie...ja juz nie mam sily....prosze...czy moga mi Panstwo pomoc?

Mgr Marta Żak Psycholog, Katowice

Kobiecy wytrysk, choć dość rzadki jest zjawiskiem fizjologicznym. Nie możemy tu mówić o żadnej patologii i nie sądzę, by jakiś specjalista podjął się "leczenia". Zachęcam do rozmowy z partnerem. Wielu mężczyzn reaguje entuzjastycznie na takie zjawisko. Co się takiego stało, że coś czego Pani tak pragnęła, nagle zaczęło być czymś wstydliwym?