Osłabienie, brak apetytu, odruchy wymiotne i RZS

Witam moja mama ma od jakiegos czasu dziwne dolegliwosci chorobowe nie ma apetytu ciągle ma uczucie odruchów wymiotnych,nie chce jej sie wstawać z łóżka,jest zrezygnowana z życia i mówi że już chyba końiec jej życia,ogólnie jest bardzo słaba.Była w szpitalu i wszystkie wyniki ma dobre .Ale muszę dodać że mama choruje już trzydziesci lat na rzs i ma jeszcze inne współistniejące choroby,ale cały czas jakoś dawała sobie z tą chorobą radę.Proszę o poradę i pomoc ,bo już nie wiem gdzie szukać pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie leki obecnie przyjmuje Pani Mama? Być może warto byłoby udać się z Mamą do lekarza psychiatry, jeżeli badania w szpitalu wyszły w porządku.