Osłabienie i problemy ze snem u 25-latki

witam mam problem ze spaniem,nie raz siedze do 3 lub 4 w nocy i nie spie a potem odyspiam w dzien, jestem mloda mam dopiero 25lat a tyle juz problemow spadlo na moja glowe.Spotykalam sie z panami za pieniadze,chcialam dorobic na zycie na chleb,czytalam w internecie ze sex z wieloma partnerami moze nawet doprowadzic ze moge miec raka,nie chce to miec boje sie,mam ostre bole brzucha jestem oslabiona smutna zdolowania nie radze sobie z niczym niewiem co dalej robic,walcze sama ze soba kazdego dnia

Witam. Spadło na Panią wiele problemów. Trudno czasami poradzić sobie samemu w ciężkiej sytuacji. Pomocne może być udanie się do specjalisty - psychologa, który udzieli Pani odpowiedniego wsparcia.