Osłabienie po ekstrakcji ósemek

Witam, Ponad dwa tygodnie temu miałam chirurgicznie usuwaną ósemkę ? zabieg trwał 1,5 h w znieczuleniu miejscowym. Schudłam z wiadomych przyczyn (trudności w jedzeniu). Ketonal i antybiotyk przestałam brać po tygodniu. Od tego czasu jestem bardzo osłabiona i często kręci mi się w głowie. Czy powinno mnie to zaniepokoić ?

Zabieg,który był u Pani wykonany jest zabiegiem trudnym,obciążającym pacjenta.Dolegliwości bólowe miejscowe i ogólne mogą utrzymywać się bardzo długo.Jeżeli wiąże je Pani z tym zabiegiem proszę zwrócić się do lekarza wykonującego zabieg na kontrolę i o wszystkim go poinformować.