Osłabnięcie kończyn górnych i dolnych oraz nudności

Od czego może wynikać osłabnięcie kończyn górnych i dolnych oraz nudności, zawroty głowy i kłopoty z równowagą?

Mikołaj Cyganok

Witam! Wymienione objawy mogą mieć różną etiologię, lecz niepokojąco wskazują na możliwość istnienia przyczyny w centralnym układzie nerwowym. Sugeruję nie zwlekać z wizytą u lekarza rodzinnego i pilnie się z nim skonsultować. Po zebranym wywiadzie i przeprowadzonym badaniu fizykalnym pokieruje on dalszą ścieżką diagnostyczno-terapeutyczną.