Szybkie bicie serca, nudności, zawroty głowy, bóle żołądka i ataki duszności u 12-letniej córki

Mam 12 letnią córkę, która od ponad pół roku skarży się na silne bóle. Teraz dosyć się pogorszyły, między innymi: kłucie w sercu,szybkie bicie serca, nudności, kręcenie się w głowie, twardy żołądek, bóle żołądka, często robi się jej ciemno przed oczami i wtedy występują zawroty głowy, pulsowanie w okolicy skroni, ucisk pod lewym żebrem, dochodzą jeszcze ataki duszności w miejscach publicznych, dodam, że wszystko się zaczęło po dość silnej jelitówcę.

Mikołaj Cyganok

Witam! Takie zestawienie objawów klinicznych słusznie Panią/Pana zaniepokoiły, ponieważ mogą być spowodowane przez szereg różnych chorób. Sugeruję zatem, aby niezwłocznie udać się do lekarza rodzinnego/pediatry, który zbierze szczegółowy wywiad, zbada Pani/Pana córkę i stosownie pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczno-terapeutyczną.