Pieczenie w oczach i uczucie otumanienia

Witam : . Od kilku lat odczuwam pieczenie w oczach i otumanienie w pulsach , swędzenie głowy .Sądzę ,że to jest choroba pasożytnicza .Rano jest trochę ulgi. okuliści ,którzy sprawdzają tylko wzrok ,resztę ignorują , Ostatni wynik mam (monocytosis) . P lekarka nie chce mi przepisać ivermectinu . Dlaczego nie można w Polsce kupić leków zagranicznych. CHCĘ BYĆ ZDROWA ABY JECHAĆ DO PRACY ZA GRANICĘ. Dziękuję za uwagę.

Witam! Aby wdrożyć leczenie przeciwpasożytnicze przede wszystkim należy stwierdzić, czy choroba pasożytnicza rzeczywiście występuje. Przede wszystkim proszę wykonać morfologię krwi z rozmazem oraz badanie kału w kierunku pasożytów. Wyniki należy konsultować z lekarzem.