Piekąca bolesność dziąsła a odpowiednie działania

serdecznie witam mam problem / pytanie Zmagam się z piekącym bólem dziąsła po stronie praej , ból wystepuje w dzień w nocy , cały czas , jest obecny po jedzeniu piciu cokolwiek zimnego ciepłego neutralnego w temperaturze i smaku Co z tym można zrobić ? Byłam na konsultacjach denstystycznych , stomatolodzy nic nie widzą , przyzebie ok proszę o poradę

Renata GrzechociĹska

Jeśli stomatolodzy nie zaproponowali żadnego postępowania trudno postawić diagnozę i je uzupełnić.

Piotr Pilarski

Sugeruję stosować pastę elmex zieloną.

Pozdrawiam.