Piszczenie w potylicy i odcinku szyjnym

Witam, od pol roku piszczy mi w potylicy i odcinku szyjnym. Mam stwierdzonego gruczolaka przysadki mozgowej 7mm na 13 mm na 3 mm. Wczoraj po bieganiu, cos mnie zabloalo, ciemno mi sie zrobilo przed oczami i od wczoraj czuje ze moje cialo jest "lekkie" skret glowy w prawo i lewo jest bardzo lekki jakby mogl sie obrocic dookola. moje ldonie i nogi tez wydaja sie lekkie, jakbym chodzil pijany. cierpie tez na nerwice czy to cos grozonego? oddaje mocz po 30 razy dziennie nikt mi nie moze pomoc

Proponuję zgłosić się na konsultację do lekarza pierwszego kontaktu, który będzie mógł poradzić lub skierować do lekarza specjalisty. Proszę również rozważyć podjęcie terapii nerwicy, o której Pan pisze - podjęcie takiej terapii pozwoli Panu powrócić do równowagi emocjonalnej, a także pozwoli przepracować inne, pojawiające się na tle somatycznym, problemy. Powodzenia