Plamienie pomiędzy miesiączkami a możliwe przyczyny

4.02.15 dostałam okres 9.02 gdy już ustąpiło krwawienie właśnie tego dnia współżyłam w zabezpieczeniu z moim partnerem (nie przyjmuję tabletek) i wystąpiło ponowne krwawienie 2 dni. dnia 19.02 zaczęłam delikatnie plamić mając na wkładce brązowy śluz trwa to do dziś, teraz trochę mocniej. rok temu ( 02.2014 ) miałam robioną cytologię i wszystko było idealnie) mój partner jest moim pierwszym i jedynym partnerem seksualnym ( zawsze kochamy się w zabezpieczeniu) co oznacza to plamienie bac sie?

Renata GrzechociĹska

Proponuję udać się do ginekologa. Plamienie śródcykliczne może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, infekcją bądź przyczynami organicznymi.