Czy osoba z wkładka Levosert,która plami może współżyć?

Witam, 09.02.18r. założyłam wkładkę Levosert (5 dnia miesiączki) mamy 19.02. a ja ciągle plamię(brązowo a zdarza się że na czerwono), czasem malutko,czasem mocniej oraz mam bardzo delikatny ale odczuwający ból podbrzusza. Dzisiaj planuję współżyć z partnerem i pytanie czy podczas takiego plamienia można? czy jestem chroniona? na wizytę kontrolną umówiona jestem na 01.03. ale do tego czasu chciałabym wiedzieć czy to normalne? i czy bez obaw mogę współżyć.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć