Plamy na twarzy u dziecka a dieta

witam moja córka zacznie za niedługo 8 mies karmie ja w dien butlą w nocy pierś czasem daje jej kaszke mleczno ryzowa ,spożywam nabiał itp.po nabiale spozytym przeemnie nic jej na buzi nie wychodziło a po kaszce własnie nie wiem poniewaz ma takie plamy które szybko znikaja ale nie wiem czy to od kaszki wiem napewno ze nie od nabiału poniewaz jadłam go juz od dawna i nic jej nie było więc czy możliwa jest skaza na białko krowie?

Renata GrzechociĹska

Proponuję dokładnie zaobserwować czy jest to tylko po kaszce czy tez innych produktach. Przy nietolerancji mleka krowiego objawy wystepowałyby również po spożyciu nabiału. Po dokładniej obserwacji proszę udać się do pediatry.