Po jakim czasie mogę spożywać alkohol?

Dzień dobry mm pytanie brałem przez 3 miesiące ketrel 25 po jakim czasie mogę spożywać alkohol

Przepisywanie leków poprzedza cała procedura zbierania wywiadu ( inne schorzenia, poprzednie leczenia,inne przyjmowane leki, używki itd.), badania lekarskiego, tak fiozycznego jak i psychicznego.
Zastanawiam się dlaczego autor uważa, że picie alkoholu jest dla niego wskazane? Ketrel i alkohol to substancje działające przede wszystkim naośrodkowy układ nerwowy i to stanowi problem.
Czy alkohol jest niezbędny do życia?