Pociąg seksualny względem członka rodziny

Mam 20 lat i od jakiś 3 lat zauważyłem, że zaczyna pociągać mnie moja mama. Kiedy widzę ubraną w staniku momentalnie dostaje erekcji i dreszczy. Zauważyłem także, że kiedy moja mama uprawia seks z moim tatą strasznie mnie to podnieca jak ona dostaje orgazmu i stoje blisko drzwi żeby słyszeć jej jęki. Czy jest to jakiś problem z moją psychiką? Jak to wytłumaczyć? Co można zrobić?

Witam,

Proszę iść z tym do seksuologa. Tak jest to problem, osoba w Pana wieku zazwyczaj prowadzi własne życie seksualne, o ile jest w stanie nawiązać relację z druga stroną.
Pana matka jest partnerką Pana ojca a nie Pana, rozumiem że jest to trudno uznać.

Dzień dobry,

Może się Pan udać na konsultacje do psychoterapeuty, które mogą zakończyć się wspólną decyzją o podjęciu psychoterapii.
Pomoc może Pan uzyskać np.: w PZP lub prywatnie.

Tak. Jest to problem i wskazuje na problemy w rozwoju psychoseksualnym. Polecam zgłosić się do seksuologa i/lub psychoterapeuty psychodynamicznego. Pozdrawiam.