Podawanie mleka koziego dziecku

Mój synek ma 9 msc, jest dość alergiczny, wysypuje go czasem na buzi,za kolankami,przy szyjce,wiec ja,karmiąc go piersią,unikam produktów mlecznych,niestety ostatnio zaczęłam mieć za mało swego pokarmu,mały był głodny,nie spał w nocy, dokarmiam Bebilonem2 Ha,ale moje pytanie-sama piję swojskie mleko kozie,jest to mleko ze sprawdzonego źródła i chcę podawać mu to mleko,zamiast mm,czytałam,że można od roku,teraz ma 9 msc,czy za 3 msc coś się zmieni?Zależy mi na tym,bym jadł zdrowo,proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.