Podczas podniecenia wydziela się płyn i za szybko dochodzę. Powinno tak być?

Witam. Mój problem jest wielki - od 14 lat masturbuję się i to jest nałóg. Gdy kocham się z dziewczyną, włożę posunę 2 razy i tryskam i tutaj jest kolejny problem - od razu mi opada i nie podnosi się. A z tego co czytałem, inni kochają się jak szaleni i przechodzą orgazm po kilkanaście razy, a ja tylko raz i koniec. A kolejny problem, to jak się podniecę, to wydziela się przeZroczysty płyn i tak już mam od dawna, ale jeśli dochodzi do orgazmu jest ok. Ale pytanko - czy można uniknąć moczenia się podczas podniecenia, bo chyba tak nie powinno być. Dziewczyna mi mówiła, że jeszcze nie spotkała się z tym, inni tak nie mają. Proszę o fachową pomoc. Dziękuję
ponad rok temu

Witam,

Nadmierna masturbacja może być przyczyną przedwczesnego wytrysku, ale i późniejszych kłopotów ze wzwodem, co z kolei powodowane jest obniżonym progiem wrażliwości na bodźce.

Wydzieliną, którą opisujesz jest najpewniej prejakulat - płyn wydzielający się przed wytryskiem. Jego obecność jest jednak prawidłowa.

Zalecam powstrzymywanie się od masturbacji. Wskazane jest również ustabilizowanie życia osobistego i zapewnienie komfortowej, spokojnej atmosfery zbliżenia, co z kolei może mieć wpływ na wydłużenie aktu.

Proszę jednocześnie potraktować jako mit doniesienia o kilkunastokrotnych orgazmach w ciągu zbliżenia.

Pozdrawiam