Podejrzenie autoagresji u 5,5-letniego dziecka

Witam. Mam problem z córeczką 5,5. Od dłuższego czasu obgryza skórki i paznokcie nieraz do krwi. Rozdrapuje rany. Są momenty gdzie płacze bez powodu. Nieraz słyszę ze mówi ze jest głupia. Ciężko znosi porażki. Nie jestem lekarzem ale myślę że to autoagresja. Proszę o poradę.

Witam
Proszę jak najprędzej udać się z dzieckiem
do psychologa dziecięcego, np. w Poradni
Psychologiczno – Pedagogicznej.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry,
niestety poprzez poradę online nie ma możliwości postawienia diagnozy. Zachowania które Pani opisuje mogą świadczyć o tym, że Pani córka przeżywa duże napięcie. Zachęcam do wizyty u psychologa dziecięcego lub psychoterapeuty, który może pomóc znaleźć przyczynę problemu i podpowie co robić dalej.