Podejrzenie grzybicy pochwy i wystąpienie okresu

witam. mam taki problem, podejrzewam u siebie grzybice pochwy, ale wlasnie dostalam okres. co robic?

Witam,
leki na grzybicę pochwy można i należy również stosować w czasie miesiączki.

Jednak jeżeli Pani na razie tylko podejrzewa grzybicę, proszę udać się do ginekologa (można poczekać do końca miesiączki).
Podczas krwawienia proszę bardzo dokładnie przestrzegać zasad higieny.

pozdrawiam