Kobieta , 19 lat Od dłuższego czasu miewam podwyzszony ALAT , zazwyczaj wtedy biorę hepatil przepisany przez lekarza i wyniki się poprawiają. Problem jednak wraca. Do tego co jakiś czas przez parę dni czuje się źle , mocno kluje mnie prawy bok czyli chyba watraba ,nie przyjemnie co chwile odbija mi się zgnilizna ... Jest to wtedy dość uciążliwe . Źle sie czuje po np napojach gazowanych lub fast foodach ktore omijam.Często mam skurcze w nogach , skóra w uszach mi się łuszczy i swędzi... czy to jest normalne?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Swędzenie skóry – Istnieje wiele powodów swędzenia skóry. Może być ono wywołane niedostatecznym nawilżeniem, podrażnieniami czy reakcją alergiczną. Zdarza się jednak, że organizm alarmuje w ten sposób o jakiejś poważniejszej dolegliwości.
  • Leki – Lekiem określa się każdą substancję wprowadzaną do organizmu w celu uzyskania określonego efektu terapeutycznego lub zapobiegania chorobie. Pojęciem leki określa się zarówno preparaty pochodzenia naturalnego, jak i syntetycznego oraz substancje stosowane w celach diagnostycznych (np.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Choroby zakaźne i pasożytnicze

Świerzb - charakterystyka, objawy, rozpoznanie, leczenie, profilaktyka

Świerzb - charakterystyka, objawy, rozpoznanie, leczenie, profilaktyka

Świerzb objawia się zazwyczaj swędzeniem skóry i czerwoną wysypką. Chociaż świerzb kojarzy nam się z osobami niedbającymi o higienę i żyjącymi w złych warunkach, tak naprawdę świerzb może stać się problemem każdego. Dowiedz się więcej o tej świerzbie...