Pogłębiona kifoza a interpretacja badań

Proszę o interpretacje wyników.Skrzywienie prawoboczne.Pogłębienie kyfozy.Zmiany degeneracyjne krążków międzykręg w odcinku Th4Th11,z obniżeniem wysokośći i z efektem prózniowym.Protruzja lewoboczna krążka międzykręg Th8Th9,zajmująca zachyłek boczny kanału kręgowego i dolną część kanału korzeniowego.Protruzja tylna,szerokopodstawna krążka międzykręgTh7Th8 granica krążka na rekonstrukcjachstrzałkowych słabo widoczna.Brzezne uwypuklenia krążków międzykręgTh5Th8Th6Th7 w okolicach zchyłków bocznych

Prosze zglosic siw do lekarza zlecajacego badanie celem jego interpretacji. Portal nie sluzy stawianiu rozpoznan i nie zastepuje wizyty u lekarza. Wskazana wizyta u neurochirurga - liczne zmiany zwyrodnieniowe